Про мене

Савченко Олександр Анатолійович, практикуючий локсмайстер. Основний вид діяльності – ремонт та реставрація бронедверей, врізання нових та заміна вже існуючих замків, захист та посилення.

На ринку надання послуг з 2003 року, до приватної практики працював на виготовленні та встановлення металевих дверей з 1996 року. Працюю один, найманих робітників немає, за якість виконаної роботи відповідаю особисто. Продукція підібрана дуже ретельно, від стандартної комплектації до максимального захисту. Особлива увага приділяється захисту і унікальності впроваджувану в замкову продукцію, а не на гучне ім’я і бренд.
За роки роботи було виконано велику кількість замовлень (близько тисячі дверей щорічно) що дозволяє мені визначити які замки ефективні, а які не варто навіть і розглядати.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта!

 

Послуги, що надаються:

 • врізання, установка та заміна замків в металевих та дерев’яних дверях
 • доставка замка з установкою та гарантією
 • посилення замка броненакладкою
 • врізання засувок
 • заміна циліндра замка
 • врізання вічок
 • оббиття дверей вінілісшкірою
 • обивка дверей винилискожей
 • відновлення дверей після невдалого аварійного відкриття, ремонт заміна замка
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування

Обслуговуються: Київ, Бровари, Бориспіль, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Коцюбинське, Обухів, Боярка.

 

Наші сертифікати

Заміна замків

Заміна замків Київ

Термінова заміна замка в дверях – одна з найпопулярніших послуг на ринку ремонтно-монтажних робіт. Втрата ключів, раптова поломка запираючого механізму – ці та інші неприємні випадковості вимагають якнайшвидшого втручання компетентних фахівців. Я займаюся ремонтом і заміною дверних замків будь-якої складності. Націлений на довгострокову співпрацю з клієнтом, забезпечую першокласний європейський сервіс за доступною ціною.

Заміна замків (Київ): часті причини поломок та шляхи їх ліквідації

Експлуатаційні характеристики замкового пристрою безпосередньо залежать від ступеня навантаження на внутрішній механізм. Засув повинен однаково легко ходити як у відкритих, так і в закритих дверях. Тертя, що виникає між деталями пристрою, неминуче веде до швидкого зносу, несправностей і серйозних поломок, які, найчастіше, призводять до вимушеної заміни замкового механізму.

На жаль, від поломки не застраховані навіть дорогі моделі преміум-класу, тому не поспішайте купувати пристрій високої цінової категорії в надії на те, що воно ніколи не зламається. Навіть імпортні дверні замки можуть періодично заїдати. Такі відхилення від звичної роботи механізму – це перші дзвіночки того, що пристрій пора показати досвідченому механіку. Зволікання загрожує більш серйозними поломками або навіть злочинами з боку недобросовісних громадян.

Заміна серцевини замка: захист від злодіїв

Зловмисники часто проникають в житлові, офісні або складські приміщення саме завдяки їх незахищеності. Навіть незначна поломка дверного замка може привести до серйозних наслідків – зломів і крадіжок майна. Тому важливо своєчасно виявляти несправності в роботі пристрою, довіряючи їх ліквідацію компетентним майстрам.

Кваліфіковані фахівці відзначають – найчастіше причиною несправностей стає регулярне порушення правил експлуатації дверного полотна. Підвищена вологість в приміщенні, неправильний монтаж дверної конструкції, неякісні комплектуючі деталі – ці та інші причини призводять до швидкого зносу механізму. В окремих випадках дверний замок може вийти з ладу через технічний впливу – аварійного відкриття, або вандалізму.

Заміна замків: ціна або якість?

Крім перерахованого, наші клієнти часто намагаються заощадити фінансові кошти і проводять ремонт замкового пристрою самостійно. Самовільне усунення поломки і заміна дефектних деталей в більшості випадків призводять до того, що дверний замок більше не підлягає ремонту і єдиний вихід – це демонтаж пристрою з його подальшою заміною. Експерти радять не вдаватися до самостійного ремонту дверних замків, а доручити цю роботу більш компетентним представникам спеціалізованих ремонтних служб.

З тієї ж причини фахівці не рекомендують звертатися до некваліфікованих працівників ремонтних бригад. В нестримному прагненні до економії ми часто вибираємо те, що дешево, зовсім забуваючи про те, що якісний сервіс не може продаватися на ринку послуг задарма. Довіряйте тільки перевіреним компаніям з гучним ім’ям і гідним досвідом практичної діяльності.
заміна замків київ

Заміна дверного замка в Києві: як замовити послугу

Заміна замка (Київ) – це відповідальна процедура, яка вимагає від робочої бригади комплексного підходу до вирішення основних ремонтних завдань. Я знаю, що потрібно клієнту, тому готовий запропонувати професійний сервіс, який відповідає всім стандартам якості. Багаторічний досвід практичної діяльності, тисячі вдячних клієнтів і регулярне підвищення професійної кваліфікації – те що робить мене лідером на ринку спеціалізованих послуг.

Уже кілька десятків років я успішно проводжу заміну сувальдних, накладних, врізних та циліндрових замків. Від мого досвідченого ока не сховається навіть найменша несправність в роботі механічного пристрою.

Заміна замків проводиться  в наступних районах столиці:

 • Борщагівка;
 • Лук’янівка;
 • Лівий берег;
 • Оболонь;
 • Позняки;
 • Троєщина;
 • Солом’янський район

Залишити заявку можна за вказаними контактами – кваліфіковано надам всю необхідну інформацію і буду виконувати попередню оцінку вартості робіт по заміні замка.

Багаторічний досвід по установці заміні замків – дозволяє мені в найкоротші терміни вирішити будь-яку професійну задачу. Прийом заявок по ремонту замкових пристроїв проводиться компанією цілодобово.

Проводимо заміну личинки замка будь-яких брендів

Крім виїздів за попереднім записом мною проводиться і термінова заміна дверних замків. У таких випадках важлива оперативність і рівень кваліфікаційної підготовки. Термінова заміна замка  в дверях  вимагає швидкої діагностики поломки та демонтажу дефектного пристрою.

Мною проводиться професійна заміна замків наступних фірм-виробників:

 • Ельбор;
 • Cisa;
 • Abloy;
 • Kale;
 • Мультілок;
 • та інших.


Я не наполягаю на придбання дорогих імпортних моделей. Відповідно до індивідуальних побажань і технічних  особливостей  дверного полотна я пропоную увазі клієнта кілька оптимальних варіантів дверного замка. Залежно від бажань і можливостей замовника підбирається найбільш вдалий вид механічного пристрою.

Заміна дефектних деталей і механізмів проводиться в суворій відповідності з основними стандартами європейської якості. Я пропоную увазі клієнта виключно якісні комплектуючі. Вся продукція оригінальна і сертифікована.

Заміна замка вхідних дверей: ціна послуги і переваги роботи

Вартість послуги по заміні замка залежить від ряду факторів і розраховується індивідуально. Мною проводитися комплексна діагностику замкового пристрою, виявляю причину поломки. Далі відбувається процедура демонтажу дефектного пристрою і подальша установка справного пристрою.
термінова заміна замків
Мною накопичений беззаперечний досвід практичної діяльності та регулярно займаюся підвищенням професійної кваліфікації. Робота проводиться відповідно до основних технічними стандартами якості з використанням дорогого європейського обладнання.

Замінимо дверні замки в будь-яких дверях

Я здійснюю заміну замків металевих, залізних, сталевих і китайських дверей.

Заміна дверних замків вхідних і міжкімнатних, гаражних і квартирних дверей, точкова заміна серцевини і личинки замка -накопичений мною багаторічний досвід  дозволяє знайти вихід з будь-якої ситуації і запропоную комплексну програму вирішення вашої проблеми. Наприклад, якщо у вас циліндровий замок, то, можливо, можна відмовитися від його повної заміни. Буде досить замінити лише його личинку.

Головна гарантія моєї якості – це тисячі вдячних клієнтів щороку. Я надаю повний комплекс спеціалізованих послуг, економлю ваш час і фінансові кошти. Установка замкового механізму проводиться в найкоротші терміни . Компетентні рішення гарантовано усунуть вашу проблему не на один десяток років ..

Ваша довіра – мій досвід!

Комплектація замків

Оббивка дверей

Вибір забарвлення:
 • Все
 • Венге
 • Сірий
 • Горіх
 • Вишня
 • Гнила вишня
 • Рудий
 • Бежевий
 • Пісочний
 • Баклажан
 • Шоколад
 • Світло-сірий
На фото наведені найпопулярніші моделі дверей до та після оббивки.

Корисна інформація

Відгуки наших клієнтів

Питання та відповіді

Підбирається якісний замок з приблизними розмірами в межах 5-и міліметрів та перерізається вже під сучасні стандарти без пошкоджень для дверей.

Ремонтувати не рекомендую.Замок це такий же механізм як і автомобіль якщо він працює то він і зношується. Ніхто не ставить на авто вживані запчастини. Втома металу, ослаблення пружин, стирання деталей замка, пил і бруд яка потрапляє в замок із зовні з протягом, все це впливає на роботу замка. Ремкомплектів на замки не існує. Якщо запропонують поміняти пружину або якусь деталь пам'ятайте вона знята точно з такого ж старого відпрацювало свій ресурс замка і може в будь-який момент зламатися.Гроші на вітер. Рекомендую міняти на новий, ніж постійно витрачати гроші на ремонт.

По-перше Вам потрібно знати як ця серцевина захищена. Чи є на ньому броненакладка. Якщо захисту ніякої немає то дорогу серцевину купувати не раджу так як його ніхто не буде відкривати інтелектуально (відмичками), його просто зламають навпіл і відкриють замок. Якщо ж є броненакладка тоді є сенс покупки дорогу серцевину.

Так потрібно і обов'язково. Орендодавця зовсім не цікавить де і у кого були ці ключі і робив чи хтось копії а копії ключів можуть бути у багатьох. Було дуже багато випадків коли відкривали, грабували і закривали за собою двері, і нікому нічого не докажете.Рекомендую міняти обов'язково.

За довгі роки роботи було замінено десятки тисяч різних замків, тому вистачає відповісти на кілька запитань і відразу буде відомо модель і ціна з роботою. Або сфотографувати замок і відправити мені на Viber, WhatsApp або електронну пошту. Я відразу ж передзвоню і відповім на всі Ваші запитання.

Так потрібно і обов'язково. Ви ж не знаєте хто і з якою метою викрав у Вас ці ключі. Ніколи не можна виключати того що Ви їх зовсім і не загубили. Їх можуть витягнути і з легкістю дізнатися де Ви живете. Міняти потрібно обов'язково.

По телефону обговорюються моделі зламаних замків. Обумовлюється ціна від стандартного захисту до максимального з урахуванням що двері не будуть пошкоджені візуально.Замки різного ступеня захисту будуть в наявності, і вже біля дверей обумовлюються варіанти і остаточна ціна. І відразу приступаю до роботи.

На всі замки виписується гарантійний талон з печаткою (з інд. Номером). На сайті всі документи можна збільшити і переглянути. Працюю я один і за роботу відповідаю особисто (найманих робітників немає). На місці можна перевірити водійське посвідчення. Все в рамках закону. Особиста гарантія на замки шість місяців. Або Ви купуєте замки, моя робота. Гарантія на Ваш замок не виписується.

Наша миссия

Проконсультуємо

Ви телефонуєте або оформляєте заявку, щоб дізнатися вартість і ціни.

Оперативність

Всі матеріали оббивки, комплектації найпопулярніших замків в наявності.

Гарантія якості

Працюю тільки з перевіреними виробниками і моделями замків.

Індивідуальний підхід

Ремонт дверей розраховується під бюджет кожного клієнта

Наша компанія обслуговує

Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук’янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом’янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.

Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим’я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.

Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом’янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.