Встановлення замка Abloy

Компанія ABLOY займається випуском якісних замків для вхідних та міжкімнатних дверей. При цьому, вартість продукції залишається на прийнятному рівні для більшості українських покупців, а завдяки великому асортименту виробів всі покупці зможуть вибрати оптимальний для себе варіант.

Історія бренда Аблой

Відкриття компанії відбулося в 1907 році, коли Еміль Хенріксон під час лагодження касового апарату зрозумів, що циліндричні диски можна використовувати і з іншою метою – замикання замків. Так з’явився перший замок і ключ, а через два роки виробництво поставили на потік. За роки своєї роботи фірма пройшла шлях від невеликої фабрики до всесвітньо відомого бренду, і в 1994 році вона стала співзасновником корпорації ASSA ABLOY GROUP.

Сьогодні бренд зі світовим ім’ям поставляє циліндри, електромеханічні замки, системи контролю доступу, фурнітуру та інші вироби для безпеки людини і його майна. Продукція цієї торгової марки реалізується на всіх континентах і експортується в більш ніж 70 держав. До основних споживачам відносяться жителі Росії, України, Німеччини, Швеції, США та інших країн.

Особливості продукції бренду Abloy

Найчастіше саме циліндри цієї компанії коштують в більшості державних установ підвищеної важливості: банківських, лікарняних, урядових та інших. Це пов’язано з тим, що відмикання  замка Abloy вимагає таких колосальних зусиль від зломщика, що практично неможливо. Навіть майстри з аварійного відкриття замків не завжди справляються з цим завданням. До особливостей замків відносяться:

  1. Відсутність пружини для викиду, тому фірмовий ключ легко вставляється до упору, не зустрічаючи опору.
  2. Тільки оригінальний ключ може забезпечити легке розтин замку «Аблой».
  3. Ключ можна прибрати, тільки відвернувши його в серцевині замка до упору, щоб диски встали на місце.

Завдяки високій якості, надійності, міцності і довговічності виробів ремонт замків Abloy потрібно вкрай рідко. І все ж поломки трапляються – для їх усунення слід скористатися послугами досвідченого фахівця. Майстри нашої компанії в Києві здійснять лагодження, заміну або установку замків Abloy швидко, якісно і за доступною ціною.

Оригінальна продукція бренду стала синонімом якості та надійності – придбавши її, ви робите вигідний вклад в свою безпеку і безпеку свого майна.