Встановлення замка Apecs

Сьогодні в Китаї роблять абсолютно все і навіть більше, і замки для вхідних дверей не є винятком. Міф про ненадійність китайських виробів давно пішов в минуле, адже сьогодні продукція в цій країні виготовляється із застосуванням європейських технологій і відповідає міжнародним стандартам якості. При цьому, асортимент бренду не обмежується виробництвом дверних замків, а включає в себе безліч інших виробів, в тому числі дверні ручки, доводчики та інші комплектуючі.

Історія бренду Апекс

Компанія «Апекс» була створена в 1992 році і довгий час спеціалізувалася на оптовому продажі замкових виробів на європейський і російський ринок. В результаті вдалої торгівлі було прийнято рішення офіційно зареєструвати фірму APECS, девізом якої стало «стильний дизайн, висока якість, доступна ціна». Сьогодні продукція бренду випускається в Китаї, але головний офіс знаходиться в Москві.

Завдяки високій якості і надійності врізні замки цієї торгової марки дуже затребувані в багатьох країнах світу, вони легко встановлюються на металевих і дерев’яних дверях. В асортименті бренду є вироби з ручками і без них, вузькопрофільні та роликові, офісні, стандартні і навіть сантехнічні. Установка замків Apecs не займає багато часу і проводиться дуже легко. Щоб покупцям було легше вибирати, компанія розділила продукцію на кілька цінових сегментів:

  1. Економ. Вироби цього класу відрізняються простим дизайном і тому відносяться до бюджетної категорії. Проте, на їх якість доступна ціна не вплинула.
  2. Стандарт. Продукція цієї категорії найбільш затребувана серед покупців в країнах СНД, оскільки відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості.
  3. Преміум. Більш дорогі вироби підвищеної надійності з унікальним дизайном і посиленими захисними механізмами.

Асортимент комплектуючих запчастин і фурнітури величезний, тому всі покупці зможуть вибрати оптимальний для себе варіант за ціною і якістю.
Встановлення замка Apecs

Каталог продукції бренду Apecs

Якщо вам потрібна установка замків Apecs на міжкімнатні двері або вхідні, виробник пропонує велику колекцію всіляких моделей. В асортимент також увійшли:

  1. Двері для будинків, офісів, шкіл, пансіонатів та інших закладів. Виробник активно випускає вхідні та міжкімнатні дверні полотна.
  2. Замки. Величезний асортимент замкової продукції не обмежується моделями тільки для дверей: в наявності також присутні велосипедні замки, механізми для закриття поштових скриньок, сейфів та інших об’єктів. А для дверей виробник пропонує сувальдні, підвісні, циліндричні і багато інших типів виробів. При цьому, можна бути впевненим, що заміна замку Apecs не буде потрібно найближчі 10 років.
  3. Фурнітура та комплектуючі. В цей розділ входять броненакладки для захисту від зловмисників, кріплення, петлі, фіксатори, шпінгалети та інші вироби для зміцнення основного замкового механізму і підвищення безпеки людини.
  4. Доводчики. Необхідне встановлення дверних доводчиків Apecs у випадку, коли встановлені розсувні   двері для їх дбайливої ​​експлуатації.
  5. Дверні ручки. Міцні ручки, зроблені з різних матеріалів, відрізняються надійністю і привабливістю. Особливо популярні моделі Knob, а також роздільні, натискні, конструкції на планці і інші.

Можливі поломки замків «Апекс»

Бренд виробляе дуже якісну продукцію, але поломки все ж трапляються. Деякі користувачі вказують на появу скрипів і скреготу замків після 5-7 років використання, також в деяких випадках може відбутися заклинювання. Іноді потрібна заміна личинки після виїзду квартирантів, при спробі злому або втраті ключа, але по-справжньому серйозні поломки практично не зустрічаються, якщо не враховувати спробу злому з використанням важких ломових інструментів.

Майстри нашої компанії в Києві готові виконати якісний ремонт замку Apecs при необхідності, а також здійснити заміну ключів, личинки або циліндра, змінити або поставити броненакладку, встановити доводчик або полагодити фурнітуру. Також проводиться установка дверних ручок Apecs на будь-які двері і в найкоротші терміни.