Бренд Azbe

Заміна замка Azbe

Іспанська компанія з виробництва замків сьогодні є визнаним брендом зі світовим ім’ям, оскільки її продукція відрізняється високою якістю і надійністю. При розробці нових моделей постійно впроваджуються нові виробничі технології, що дозволяє безперервно вдосконалювати якість готових виробів.

Трохи про історію бренду

Фірма AZBE була створена в 1921 році в Іспанії – з самого початку вона спеціалізувалася на виробництві ударопрочних замків і замкових систем. Модернізація обладнання та автоматизація виробництва дозволили домогтися високої якості і точності продукції, і сьогодні компанія займає лідируючі позиції в світі з виготовлення систем безпеки в концерні Assa Abloy. В асортименті присутні різні товари:

  1. Сувальдні та циліндрові механізми, призначені для замикання металевих та дерев’яних дверей.
  2. Серцевини для циліндрових замків.
  3. Фурнітура, включаючи броненакладки для підвищення безпеки замків.
  4. Фірмові ключі.

Висока якість виробів підтверджується міжнародними сертифікатами ISO 9001 і EQNet, тому надійність і довговічність замків гарантовані покупцям. При цьому, їх ціна цілком доступна для всіх бажаючих – за винятком дорогих ексклюзивних моделей, за які доведеться заплатити більше.

Популярні моделі фірми

Якщо вам потрібна установка замку Azbe, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом компанії. Звичайно, вибір надзвичайно великий, але найбільшим попитом серед покупців користуються такі вироби:

Моделі Опис
8912 Це замок врізного типу другого класу секретності і призначений для ручки одностороннього замикання. Простий варіант, що закривається на два півоберту.
8913 Це додатковий замок для одностороннього замикання. Рекомендується посилити його броненакладкой для підвищення безпеки. Заміна замка Azbe цієї моделі виконується дуже легко.
HS-7 Даний варіант виготовляється під профільний ключ і має секретний пін першого рівня, а також захист від свердління.

Представлені варіанти відрізняються доступною ціною і входять в модельний ряд бренду AZBE 89, тому можуть використовуватися як додаткові або основні замки для житлових приміщень.

Якщо вам буде потрібно якісний ремонт замку Azbe, наші фахівці в Києві виконають роботу швидко і недорого. Самостійно намагатися виконати його не варто, щоб не пошкодити виріб.