Заміна замка Border

Компанія «Бордер» є найбільшим російським виробником якісних дверних замків, ручок  та фурнітури. Замкові вироби оснащені цілим рядом хитромудрих пасток для підвищення безпеки майна власника, тому зламати їх дуже важко як інтелектуальним, так і механічним способом. При цьому, ціна продукції бренду дуже доступна, оскільки товар випускається на території країн СНД і розрахований на середньостатистичних жителів.

Історія компанії Бордер

Рязанський завод приладобудування був заснований в 1946 році – саме з цієї дати починається виробництво якісних дверних замків бренду. Сьогодні фірма спеціалізується на створенні замкових виробів касових апаратів, але займається також випуском лічильно-аналітичних машин, включаючи комп’ютерні пристрої.

Всі замки зроблені з високоякісної сталі і мають цинкове покриття для захисту від корозії і підвищення міцності і надійності. Сьогодні торгова марка випускає три типи замкових виробів:

  1. Електронні.
  2. Врізні.
  3. З протівоотжімнимі пазами.

Асортимент продукції надзвичайно широкий, тому, якщо потрібно замок Border заміна або установка, ви точно зможете знайти оптимальний варіант.

Особливості продукції Border

Компанія випускає кілька колекцій дверних замків, кожна з яких заслуговує вашої уваги:
Заміна замка Border

Серія Опис
«Бордер Гранд» Врізні замки цієї модельної серії оснащені різними пастками: тягами, Бронепластини та іншими, тому є універсальними для установки в квартирах, сейфах і приватних будинках.
Resistance Це спеціальні замки «Бордер», установка яких рекомендована на металевих і дерев’яних дверях. Вони здатні витримувати навантаження більше 1200 кг і запатентовані протівоотжімной системою «Зацеп», яка не має аналогів на ринку замкових пристроїв.
Mechanical Встановлюються тільки на металеві двері і надійно захищають їх від свердла, відмичок, «медведок» і розпилу. У комплекті йде особливий «секретний» блок.

Електронні замки бренду найчастіше використовуються в готелях, громадських кімнатах, банках та інших закладах. Якщо електронний або механічний замок Border не відкривається, не варто намагатися впоратися з проблемою самостійно, адже вироби оснащені системою захисту, а тому краще викликати майстра, який з нею знайомий.

Майстри нашого центру виконають якісний ремонт замку «Бордер» будь-якої складності в місті Київ. Телефонуйте вже зараз, і ми з радістю вам допоможемо!