Заміна замка Cisa

Популярна компанія з виробництва замків і дверної фурнітури завоювала світове визнання завдяки виготовленню якісної і надійної продукції. Замки цього бренду практично неможливо зламати, а надійні комплектуючі та механізми для захисту сейфів і дверних полотен відрізняються неймовірною міцністю і якістю. У 2016 році компанія відзначила свій 90-річний ювілей, але не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує випускати якісні пристрої.

Історія бренда Чіза

Вперше компанія була відкрита в 1926 році і займалася виробництвом електромеханічних замків. На жаль, на період Другої Світової війни фірмі довелося призупинити свою діяльність, але вже в 1948 році виробництво було відновлено в Фаенца. З тих пір почалася активна робота з розробки не тільки замків, а й інших виробів: засувок, циліндрів та інших, а посилена увага до дизайну принесло свої плоди – в 60-х роках CISA була найпопулярнішою компанією на світовому ринку.

У 70-х роках фабрики з виробництва дверних замків і фурнітури для них були відкриті у Франції, Великобританії, Іспанії та інших європейських країнах. Сьогодні бренд утримує лідируючі позиції на світовому ринку і поставляє продукцію в 70 країн, продовжуючи при цьому вести наукові дослідження. Про їхній успіх свідчить той факт, що за останні 10 років компанія запатентувала більш 70 винаходів і технологій. На сьогоднішній день під маркою CISA можна купити такі вироби:

  1. Електронні і електромеханічні дверні замки.
  2. Механізми аварійного виходу з системою «антипаніка».
  3. Доводчики для дверей різних видів.
  4. Сейфові замки, запори, циліндричні пристрої та інше.

Значна увага фахівців бренду приділяється розробці комплексних рішень, спрямованих на забезпечення безпеки громадських місць: пансіонатів, лікарень, шкіл, дитячих садів і інших.

Переваги бренду Cisa

Відмінною рисою виробів фірми є їх висока якість і надійність, тому навіть при сильних пошкодженнях механізму заміна замку Cisa потрібно дуже рідко. Головними принципами роботи компанії від початку її створення і до сьогоднішнього дня залишаються:

  1. Перше правило – безпека людини. Навіть в екстремальних ситуаціях і при великому скупченні людей аварійні виходи, обладнані системою бренду, що не травмонебезпечні навіть для людей з обмеженими можливостями.
  2. Електронне обладнання доповнює механічне. Наявність електронних схем в пристрої робить його більш сучасним і функціональним. При цьому, в разі електронного збою відкрити замок можна звичайним ключем, тому ніяких складнощів не виникне.
  3. Швидкий монтаж. Завдяки продуманій конструкції виробів установка замку Cisa займає зовсім небагато часу. Моделі бренду універсальні і відмінно підійдуть для різних дверних полотен.

У 2014 році компанія стала володарем міжнародної митної сертифікації, що дозволило значно знизити витрати на імпорт продукції. Відповідно, ціни замків і фурнітури стали ще доступнішими для покупців.

Коли потрібен ремонт замку Cisa?

На щастя, компанія уважно стежить за якістю продукції, що випускається, тому необхідність в ремонті виникає дуже рідко і найчастіше пов’язана з неохайним використанням або спробою злому. Фахівці нашого центру в Києві виконають будь-які ремонтні роботи, зокрема:

  1. Чи зможуть поміняти личинку замка Cisa при її пошкодженні. При появі скрипу або інших сторонніх звуків слід негайно звернутися до майстра.
  2. У разі втрати ключів вам не буде потрібно повністю міняти весь замок – наші майстри виконають перекодування замка Cisa під новий ключ. Це буде коштувати набагато дешевше.

Навіть якщо потрібно на замок Cisa заміна личинки або ремонт іншого характеру, звертайтеся до досвідчених фахівців нашого центру. Ми робимо свою роботу швидко, якісно і за помірними цінами.