Заміна замка Ельбор

Сьогодні  багато хто віддає перевагу якісній продукції. Слід зазначити, що багато в чому це виправдано, адже дійсно якісну річ можна купити зовсім недорого, якщо порівнювати з імпортними аналогами.

Ельбор: популярність і якість

Наші фахівці часто виконують установку і заміну замків в місті Київ. При цьому, досить часто вони стикаються саме з моделями, випущеними «ЗАТ« Завод Ельбор ». Тож не дивно, адже це найбільший виробник замкової продукції на всьому пострадянському просторі. Якщо ви вирішили провести заміну замка в двері на Ельбор- це дійсно гарний  вибір

Згідно зі статистикою, кожен третій замок, випущений в Росії, має логотип саме цього заводу. Всі механізми перед продажем проходять контроль якості, яке не викликає сумнівів, адже підтверджено численними перевірками. У 2000 році компанія перемогла на конкурсі «100 кращих товарів Росії».

Завод має власну науково-дослідну лабораторію, де тестуються і впроваджуються в життя розробки провідних фахівців. Це дійсно конкурентоспроможний бренд, здатний змагатися з провідними компаніями світу.

Заміна замка Ельбор

Асортимент товарів Ельбор

Важливо відзначити, що установка замку Ельбор  дозволяе забезпечити надійний захист приміщення від незаконного проникнення. Завод має широкий асортимент продукції:

 1. Засувки і Девіатори.
 2. Бронепластини.
 3. Фалієві ручки.
 4. Дверні замки.
 5. Двері (металеві, залізні і сталеві).

Але основним напрямком в розробках і випуску є саме замкові механізми з четвертим класом захисту. У зв’язку з цим відкриття замків Ельбор практично неможливо.

Популярні моделі Ельбор

Якщо зламався замок Ельбор, ремонт слід довірити професіоналу. Тільки людина, що володіє досвідом і відповідними знаннями, зможе провести кваліфіковану діагностику і усунути поломку. Серед найбільш надійних моделей можна виділити наступні:

 1. Базальт 1.05.01. Товщина корпусу в 20 мм дозволяє виконати установку на двері з різних матеріалів: металу або дерева. Захист забезпечується 4 ригелями.
 2. Граніт 1.06.61 відмінно підійде для посилених металевих дверей. Крім чотириходового ригеля, замок оснащений двухходовим засувом.
 3. Кремень 1. 04. 2. Максимально відповідає характеристикам, необхідним для установки на металевих або дерев’яних дверях. Захист забезпечується 6-ю сувальдами і 3 ригелями зі сталі.

В цілому, ремонт замків Ельбор випадки поломок через заводський брак – це абсолютно винятковий випадок. Але поломки дійсно можливі. Про основні причини розказано нижче.

Основні причини для ремонту замків Ельбор

Незважаючи на те, що вся продукція проходить перевірки якості, ситуація коли замок Ельбор заклинило- не така вже й рідкість. Статися це може по абсолютно різних причин, тому не слід намагатися усунути несправність самостійно, більш правильним стане виклик майстра. Найчастіше в замку Ельбор не повертається ключпо наступними причинами:

 1. Гарантійний термін безвідмовної експлуатації давно закінчився, і механізм потребує чищення і змащення.
 2. Була спроба злому, сполучена з пошкодженням окремих елементів корпусу або внутрішніх деталей.
 3. Неправильна експлуатація зі зневагою заводських рекомендацій.
 4. Різкі перепади температури і постійна волога.
 5. Крім того, майстер зможе відкрити замок, якщо він справний, але ключ загубився.

Звертатися до майстра слід не тільки з огляду на наявність несправностей. Підозрілий скрип, скрегіт  ключа в замковій щілині або інші дефекти є провісниками швидкої поломки. Телефонуйте вже зараз, і наш кваліфікований фахівець допоможе їх усунути.