Заміна замка Fauro

Компанія FUARO спеціалізується на виготовленні замків та дверної фурнітури – це той самий випадок, коли китайські вироби відрізняються високою якістю, доступною ціною і надійністю. У лінійку асортименту бренду входить величезна кількість продукції: замки, дверні ручки, накладки, петлі та інше.

Висока якість виробів гарантовано їх міцністю, адже вони виготовляються з алюмінію, цинку, міді та інших надійних металевих сплавів. Окремо порадує дизайн, адже виробник випускає класичні моделі, в стилі хай-тек, прованс і навіть ар-нуво.

Історія компанії Фауро

Компанія була створена в 1995 році і сьогодні веде активну діяльність з продажу замкових виробів і дверної фурнітури. Вся продукція має високу якість і сертифікована міжнародним стандартом ISO 9001. На китайських виробничих потужностях створюється величезний асортимент продукції бренду:

  1. Замки для вхідних, міжкімнатних, сталевих і протипожежних дверних полотен.
  2. Дверні ручки для будь-яких дверей, включаючи ті, які оснащені кулястим механізмом або засувкою.
  3. Універсальні, приварні або знімні дверні петлі.
  4. Броненакладки для посилення міцності замку і підвищення захисту від злому і незаконного проникнення в приміщення.
  5. Дверне вічко з системою збільшення.

Незважаючи на високу якість товарів і вражаючий асортимент, ціни залишаються помірними і доступними для покупців з різними фінансовими можливостями. Тому, якщо вам потрібна установка замку Fuaro, вам буде з чого вибирати, а бюджет не постраждає.

Переваги виробів бренду Fauro

Основна спрямованість товарів компанії полягає в виготовленні якісних виробів для побутового використання – тобто, для установки на дверях житлових будинків і квартир. До основних переваг продукції бренду відносяться:

  1. Міцність. Досягається завдяки сталевому корпусу з цинковим покриттям, що робить виріб несприйнятливим до корозії.
  2. Доступність. Всі жителі Києва та України в цілому можуть вигідно купити замок або фурнітуру компанії, і навіть повна заміна замку Fuaro не вдарить по кишені.
  3. Довговічність. Середній термін служби замків становить 8-10 років, що є відмінним показником довговічності.

Поломки, звичайно, теж трапляються: механізм може проржавіти зсередини або розбовтатися згодом, тому для усунення неполадок слід викликати кваліфікованого майстра. Співробітники нашого центру здійснюють замку Fuaro ремонт в найкоротші терміни і за доступною ціною!