Бренд Fayn

Про цей турецький бренд мало хто знає, але деякі користувачі вважають за краще купувати його продукцію через дешевизну. На жаль, це саме той випадок, коли дешева ціна повністю відповідає якості – іншими словами, замки цієї компанії підійдуть для закриття тільки тих приміщень, в яких не зберігаються цінності.

Врізний додатковий замок FAYN в народі названий під хрестоподібний ключ, бажано замінити навіть якщо він у Вас ще й працює. FAYN самий не надійний замок, відкриваеться звичайної хрестової викруткою і лізуть в квартиру просто тому що стоїть саме цей замок (тільки ледачий злодюга пройде повз).
Цей замок можна замінити без пошкодження для дверей на сувальдний або циліндровий з броненакладкой.
Заміна замка Fayn

Що потрібно знати про дверні замки Fayn

Існує кілька відмінних рис замків бренду, про які варто згадати:

  1. З першого погляду може здатися, що замок добре захищений Бронепластини і має захист від висвердлювання. Але перше враження буває оманливим: багато користувачів скаржаться, що його можна розкрити консервним ножем.
  2. Універсальні комплектуючі відмінно підійдуть до будь-якого замку, що дуже зручно при виборі. Але у цієї переваги є зворотна сторона, адже замки беззахисні перед відмичками.
  3. Доступна ціна, звичайно, приверне багатьох покупців. Але, замислюючись про такий важливий придбанні, як дверний замок, потрібно розуміти, що вона не повинна бути вирішальним фактором. Важливо якість виробу.

Так, заміна замків Fayn проводиться дуже легко в разі потреби. Найчастіше замки цього бренду ставляться в сараях, господарських приміщеннях і інших об’єктах, яким не потрібен високий рівень захисту. Пам’ятайте про це при виборі.

Якщо виникне необхідність в заміні замка Fayn Special, наші фахівці в Києві з радістю вам допоможуть