Заміна замка Гардіан

Багато покупців в країнах СНД воліють якісну вітчизняну продукцію дорогим закордонним аналогом. Компанія «Гардіан» надає надійні дверні замки і комплектуючі для них, які не тільки не поступаються за якістю імпортним, але і в деяких аспектах їх перевершують. Про високу якість продукції свідчить мінімальний термін гарантії – 5 років. При цьому, ціни залишаються дуже доступними для покупців, що є безперечною перевагою в боротьбі із зарубіжними конкурентами.

Історія бренду Гардіан

Компанія «Гардіан» була створена в 1990 році, коли вперше почалося створення вхідних металевих дверей. Засновники починали буквально з нуля, орендуючи невеликі приміщення і приймаючи невеликі індивідуальні замовлення. Якість виробів було гідно оцінено користувачами, попит на двері став рости, і саме тоді, в 1994 році, фірма «Гардіан» була офіційно зареєстрована і розширила асортимент продукції, включивши в нього замки і фурнітуру для них.

Розширення асортименту було пов’язано з думкою дирекції про те, що в Росії дуже мало по-справжньому якісних замків, які забезпечують надійний захист людини і його майна від зловмисників. Завдяки новітнім розробкам і технологіям вироби бренду практично неможливо зламати відомими способами.

Сьогодні компанія має більше 50 тис. квадратних метрів виробничих потужностей, повністю автоматизоване виробництво і штат досвідчених фахівців, а також власні експериментальні лабораторії, де тестуються нові моделі дверей і замків.

У 2018 році було запущено будівництво нових виробничих потужностей і впровадження сучасних технологічних процесів, спрямованих на виготовлення нових типів замкової продукції.

Заміна замка Гардіан

Переваги замків «Гардіан»

Продукція цього бренду давно стала синонімом якості та надійності – компанія стала найбільшим в Росії виробником замкової продукції завдяки увазі до наступних деталей:

  1. Висока міцність корпусу виробів робить відкриття замка «Гардіан» практично неможливим навіть при використанні ломових інструментів.
  2. Конструкторська простота моделей забезпечує легкість в експлуатації і повільний знос механізму гарантують тривале використання пристрою.
  3. Надійність пристроїв пов’язана з використанням новітніх виробничих технологій: однією з них є лиття під високим тиском з подальшою штампуванням. Завдяки високій міцності і надійності нє буде потрібно заміна замку «Гардіан» навіть при наявності пошкоджень.
  4. Всі замки для вхідних дверей сертифіковані в дослідницькому центрі «Охорона», який знаходиться під керівництвом МВС Росії. Це вже говорить про їх високу якість і надійність.

При виборі моделей особливої ​​уваги слід звернути на вироби 2112 і 1001 – це недорогі, прості і зручні конструкції сейфового типу, які відмінно підійдуть для установки на вхідних дверях.
Встановлення замка Guardian

Коли може знадобитися ремонт замків «Гардіан»?

Придбання виробів із заводським браком виключено завдяки повній автоматизації виробництва, але все ж бувають ситуації, коли потрібна заміна личинки замка «Гардіан» в результаті неправильного поводження або спроби злому. Іноді звичної комфортної експлуатації заважає наявність підозрілих ознак: скрегіт замка, розпущеність механізмів та інше.

У разі виникнення будь-яких неполадок звертайтеся до наших фахівців, і ми з радістю допоможемо їх виправити. Наші майстри надають повний комплекс послуг:

  1. Якісну установку замку «Гардіан» будь-якого типу на вхідних дверях.
  2. Якщо ключ загублений, не варто відразу купувати новий замковий виріб, адже нами надається перекодування замка «Гардіан» під нові ключі.
  3. Деякі користувачі скаржаться на те, що замок Guardian не відкривається зсередини – як показує практика, найчастіше це пов’язано з його неправильною експлуатацією, в результаті якої відбулося защемлення або іржавіння механізму.

Наші майстри з радістю допоможуть вирішити всі проблеми з замками бренду в Києві. Телефонуйте вже зараз!
Встановлення замка Гардіан