Заміна замка Gerda

Продукція польської компанії дуже затребувана і популярна, оскільки відрізняється високою якістю і надійністю. Під цією торговою маркою випускаються металеві дверні полотна, надійна фурнітура та, звичайно ж, надійні замки для вхідних, міжкімнатних дверей і сейфів. Бренд має ряд запатентованих розробок, а товари відповідають міжнародним сертифікатам якості – їх надійність і безпеку гарантовані покупцям.

Як починалася історія бренду Gerda

Сьогодні польський бренд займається виготовленням запірних пристроїв підвищеної надійності – завдяки новітнім технологіям і розробкам відкриття  замка Gerda практично неможливо. Але починалася історія фірми ще в 1987 році, коли двоє друзів, за іронією долі – німець і поляк, почали спільне виробництво дверних замків. З плином часу асортимент розширювався, поповнюючись моделями не тільки для побутового використання, але і для офісів, торгових центрів і державних установ.

Замкові механізми компанії виготовляються з міцних сплавів, а сам виробничий процес строго контролюється. Перед випуском в продаж вироби проходять тестування на відповідність міжнародним стандартам якості.

Сьогодні існує безліч модельних рядів замків бренду, але серед них варто відзначити універсальний GerdaTytan, оскільки вироби цієї серії відмінно підійдуть для установки в офісах, житлових будинках та інших приміщеннях. Деякі моделі оснащені системою блокування ручок, а є вироби з циліндрами, які відкриваються тільки оригінальними ключами – такі краще встановлювати на гратах.

Особливості замків «Герда»

Використання високоміцних матеріалів при виробництві виробів дозволило досягти високої міцності запірних механізмів, тому заміна личинки замка Gerda не завжди потрібно навіть після продуманої спроби злому – замок просто не піддається, не дивлячись на використання ломових інструментів або відмичок. Іншими перевагами є:

  1. Зносостійкість. Термін служби складає 7-10 років, а корозія не страшна завдяки гарному цинковому покриттю пристрою.
  2. Комфортне використання. При дбайливому поводженні з замком не виникне ніяких проблем.
  3. Універсальність. Можливість замка «Герда» установка на сейфах, вхідних і міжкімнатних дверях, зроблених з дерева або металу. Він підійде для комерційних або житлових приміщень.

При цьому, вартість запірних механізмів бренду залишається доступною, хоча ціна варіюється в залежності від ступеня секретності. Стандартні моделі широко доступні і по кишені практично всім.

Якщо вам потрібна професійна установка, ремонт або заміна замку Gerda, звертайтеся в наш центр в Києві, і майстри із задоволенням вам допоможуть.