Заміна замка Imperial

Торгова марка Imperial виготовляє якісну продукцію для забезпечення безпеки людини і його майна: замки, фурнітуру, ручки та інші товари. Основна їх частина – це більш доступні за ціною аналоги зарубіжних виробників, які відрізняються високою надійністю і довговічністю. Компанія постійно вдосконалює моделі, що випускаються і розширять асортимент, тому покупці зможуть вибрати оптимальний для себе варіант.

Завдяки доступній ціні виробів установка замка «Імперіал» найчастіше проводиться в громадських приміщеннях, які необхідно масово обладнати захисними механізмами: в кафе, готелях, лікарнях, офісах і навчальних закладах. Однак, у бренда є свої плюси. Так, сучасний дизайн замків відмінно підходить до будь-якої фурнітурі, адже виробник пропонує товари, що імітують дорогі метали:

  1. Бронзу.
  2. Золото.
  3. Платину.

Циліндрові механізми бувають одно- і двосторонні – перші призначені для міжкімнатних дверей, другі більше підійдуть для вхідних.

Тим, кому потрібний ремонт або заміна замків Imperial, ми пропонуємо свої послуги. Досвідчені майстри нашого центру швидко і недорого відновлять працездатність замку або зроблять його заміну. Ми працюємо по всьому Києву і з радістю приймем