Встановлення замка Kale

Купивши одного разу замок бренду Kale, ні на який інший міняти його вже не захочеться. Продукція, асортимент якої надзвичайно широкий, повністю відповідає вимогам сучасної захисту, довговічна і надійна.

Замки «Кале» – механізм від компанії з історією

Установка замків Kale в нові двері при ремонті або будівництві нового будинку – це дійсно гарне рішення. Компанія поєднує сучасний підхід до виробництва з традиціями. Сьогоднішній світовий лідер у виробництві замково-cкобяних виробів був створений в 1953 році і пройшов шлях від невеликої турецької фірми до ринкового обсягу в 20 мільйонів замкових механізмів, що реалізуються по всьому світу.
заміна замка Kale

Асортимент дверних замків Kale

Якщо потрібна установка, заміна або ремонт замків Kale, жителі міста Київ завжди можуть звернутися в нашу компанію. Майстер виїжджає на місце в максимально стислі терміни, виконуючи роботу оперативно і з високим професіоналізмом. На сьогоднішній день асортимент надзвичайно широкий, наші співробітники можуть встановити такі типи замків:

 1. Циліндровий з засувкою.
 2. Врізний без засувки.
 3. Сувальдний з засувкою
 4. сувальний без засувки.
 5. Накладний циліндровий механізм (підійде для легкої двері зі сталі).

Якщо потрібна була заміна замка Кале, варто докладніше розглянути принцип роботи представлених лінійок.
Встановлення замка Kale

Типи замків Кале

В цілому, поломка замків турецької компанії – це досить рідкісне явище. Наприклад, заміна личинки в замку Kale найчастіше необхідна при втраті ключів. Серед найпопулярніших моделей можна назвати наступні:

 1. Kale 189-3M. Відмінний виразний замок, що ідеально підходить для дерев’яних дверей. Основною відмінною рисою циліндра є фіксована планка, яку неможливо зняти.
 2. Kale 152-3R. Додатковий циліндровий замок для металевих дверей з товщиною більше 40мм. Один з найпопулярніших варіантів на вітчизняному ринку з огляду відмінного поєднання ціни та якості.
 3. Kale 352R. Врізний замок, доповнений зручною ручкою. Виробниками позиціонується як замок сейфового типу. Забезпечує високий ступінь захисту для дверей середньої товщини, виконаних з металу.

Навіть найнадійніші замки можуть зламатися з плином часу або через неправильну експлуатацію. Якщо знадобилася заміна циліндра замка Kaleілі виникла інша поломка, телефонуйте нашим фахівцям вже зараз.

Можливі причини необхідності ремонту замків Kale

Немає сумнівів в якості продукції компанії Кале. Кожен замок проходить всі необхідні перевірки і буде служити своєму власникові довгі роки. Але причиною поломки може бути зовнішній фактор, наприклад, сміття, що потрапив в замкову щілину. Як показує практика, випадки, коли вставляєте ключ в замок Kale- це досить часте явище.

Причиною тому, що замок Kale не відкривається, можуть стати:

 1. Спроба злому дверного механізму (зазвичай безуспішна).
 2. Недбала експлуатація протягом тривалого періоду.
 3. Часті перепади температури або постійна сирість.
 4. Деформація корпусу з огляду на зовнішніх впливів.
 5. Тривалий час експлуатації без належного догляду.

Якщо трапилася неприємна ситуація і ключ, вставлений в замкову щілину, не зміг відкрити двері, саме час звернутися до фахівця. Наші співробітники можуть вставити новий замок, полагодити старий, а також провести кваліфіковану діагностику, якщо замок працює, але є підозри на несправність (наприклад, скрип). Телефонуйте вже зараз, і ми усунемо поломку в найкоротші терміни.