Заміна замка Mauer

Компанія MAUER представлена ​​сьогодні як MauerLockingSystems, а її продукція користується попитом у багатьох країнах світу. І хоча основне виробництво розташоване в Болгарії, замкові механізми і фурнітура для дверей активно експортуються на європейський ринок. За останні 20 років своєї роботи компанія розширила свою діяльність, встановивши в Німеччині і Голландії окремі заводи з виробництва своєї продукції.

На чому зосереджений бренд Mauer

Головною метою діяльності компанії є виробництво вузькоспеціалізованих і класичних замків, охоронних систем, циліндрів і фурнітури. Виробничі потужності в Німеччині, Болгарії та Голландії забезпечують масштабний випуск продукції бренду, яка відповідає міжнародному сертифікату ISO 9001.

Мабуть, однією з найуспішніших розробок компанії стало забезпечення максимального захисту тонких дверних полотен – пристрої використовуються як доповнення до основних замків. Невеликі вироби (наприклад, модель 101.095) розраховані на бічні навантаження, тому їх теж можна використовувати як основний запірний механізм.

Врізні замки оснащені потужними ригелями з обертовими штифтами, що значно підвищує безпеку людини і збереження його майна. Таке рішення буде оптимальним, коли потрібна заміна замка Mauer – модель 101.095 дуже легко встановлюється. Але щоб забезпечити собі максимальний захист від злому, краще звернути увагу на циліндричну серцевину і наявність потужного сталевого ригеля.

Переваги замків бренду Mauer

Запірні механізми болгарської компанії відрізняються високою якістю, оскільки для їх виготовлення використовуються перевірені металеві сплави. Також до особливостей виробів відносяться:

  1. Міцний корпус, здатний витримати силові атаки в разі застосування ломових інструментів.
  2. Висока система захисту на більш дорогих моделях, що забезпечується циліндрами або великою кількістю сувальд.
  3. Величезний асортимент дозволяє вибрати максимально відповідний за ціною і якістю варіант навіть найвибагливішим покупцям.

Ціна виробів багато в чому залежить від їх призначення, конструкції і системи захисту, але в цілому цілком доступна жителям країн СНД. Установка замка Mauer займає всього пару годин або навіть менше, тому продукція цієї компанії дуже затребувана серед покупців.

Якщо вам потрібно ремонт замку Mauer в Києві, ми готові надати послуги досвідчених майстрів за вигідною ціною. Телефонуйте, і фахівець з радістю вам допоможе!