Встановлення замка МЕТТЕМ

Популярний россійский виробник займаеться виготовленням замків та дверної фурнітури. Це якісні та довговічні вироби, багато з яких не мають аналогів на світовому ринку. Завдяки високій надійності замкові механізми, дверні ручки та інша продукція бренду активно експортується за кордон, а сама компанія постійно розробляє нові лінійки і модернізує вже існуючі моделі.

Коротко про історію бренду МЕТТЕМ

Історія компанії «Меттем» починається з 1992 року, коли було відкрито провадження звичайних побутових замків сувальдного типу. Взимку наступного року компанія офіційно зареєструвалася на ринку і розширила асортимент продукції, надавши на ринок єксклюзивні розробки замкових механізмів.

Так, був випущений сувальдний замок, оснащений додатковим блокуванням ригелів, що значно ускладнює його злом. Трохи пізніше виробник розробив шіфронакладку – спеціальний пристрій, завдання якого полягало в блокуванні замкової щілини.

В кінці 90-х компанія випустила чергову новинку – кодову заскочку, яка надзвичайно популярна і до сих пір, адже вона відмінно підходить для дверей абсолютно будь-якого типу і призначення. Продукція бренду постійно вдосконалювалася: в 2012 році був розроблений подвійний моноблок ЗВ13 374.0.1, а в 2014 році – замок ЗВ8 611.0.1 з оригінальним алгоритмом роботи. Це виключає ймовірність відкриття замку методами імпресії.

Сьогодні компанія активно поповнює асортимент продукції електромеханічними замками-невидимками і електронними механізмами, що працюють на дистанційному управлінні. Останніми розробками стали моделі ЗВ8 341.0.1, ЗВ8 341.1.1, ЗВ9 343.1.1, які отримали 4-й клас безпеки. Кращим винаходом вважається модель ЗВ8 882.0.0, оснащена аж 8-ю сувальдами.

Особливості дверних замків фірми МЕТТЕМ

Завдяки доступним для більшості споживачів цінами установка замка МЕТТЕМ буде по кишені практично всім бажаючим. Для покупців представлені замки таких типів:

  1. Сувальдниє.
  2. Комбіновані.
  3. Ригельні.
  4. Циліндричні.

Звичайно, вартість у багатьох випадках визначається складністю системи захисту, конструкцією і призначенням запірних механізмів. Для побутового використання підійдуть класичні моделі, а для державних і стратегічних установ е суперзахищеній варіації, укріплені броненакладками з обох сторін і великою кількістю сувальд.

Якщо потрібен якісний ремонт кодового замка «МЕТТЕМ» або механічного пристрою, наші фахівці з радістю прийдуть на допомогу. Пам’ятайте, що самостійні спроби можуть тільки погіршити ситуацію, тому, коли потрібна установка або заміна замка  Mettem, краще довіритися професіоналам. Ми працюємо по всьому Києву і завжди допоможемо впоратися з неполадками.