Заміна замка Моттура

Вибираючи комплектуючі елементи для дверного полотна, неможливо пройти повз продукції італійського бренду «Моттура». Компанія займається виготовленням замків, накладок, циліндрів та інших товарів, необхідних для захисту вхідних або сейфових дверей від злому і незаконного проникнення.

Продукція даного бренду відрізняється високою якістю і надійністю, а також універсальністю – вироби підходять як для потужних броньованих дверей, так і для самих звичайних дверних полотен.

Історія компанії Mottura

Компанія була заснована в 1963 році і сьогодні займає лідируючі позиції з виробництва фурнітури для дверей, необхідних для забезпечення належної безпеки. За роки своєї роботи бренд випустив величезну кількість надійних виробів, серед яких можна відзначити:

  1. Дверні замки будь-яких видів (основні, допоміжні, врізні, сувальдні та інші).
  2. Циліндри.
  3. Броненакладки для циліндрових конструкцій.
  4. Бронепластини для замків з двосистемних захистом.

Мабуть, головною причиною величезної популярності виробів бренду у всьому світі є їх відмінна надійність, оскільки компанія постійно вдосконалює якість продукції та впроваджує нові виробничі технології. Установка потужних захисних виробів дозволить убезпечити людині його майно від незаконних дій зловмисників, адже відкриття замка Моттура практично неможливо ні механічним, ні інтелектуальним способом.

Виробництво повністю автоматизовано, тому повністю виключена можливість випуску бракованої продукції або різних неточностей фурнітури при її виготовленні.
Заміна замка Моттура

Замки бренду Моттура – які вони?

Замки компанії Mottura відрізняються за серіями випуску – у кожної з них є свої відмінні риси:

  1. Серії з комбінованими замками.
  2. Моделі, оснащені шестеренчатой ​​передачею.
  3. З наявністю блокування замка при вибиванні циліндра під час спроби злому та інші.

На особливу увагу заслуговують вироби, виготовлені за технологіями MyKey і Nuсleo, які захищені від копіювання сувальдних ключів. А технологія «Нуклео» дозволяє здійснювати перекодування замка Моттура, тому при втраті ключа замінити цілий замок не знадобиться – його можна буде перекодувати на нові ключі.

Також варто згадати про моделі, позначених маркуванням «J», так як їх можна перекодувати без необхідності використання громіздких механізмів. Це компактні вироби, які легко замінюються при необхідності. Так, модель 54.797 легко замінюється на 54.J797 MyKey без необхідності свердління двері, так як відстань між спеціальними отворами у них збігається.

Замки Mottura: ремонт в Києві

Продукція бренду відрізняється належною якістю і тому ламається вкрай рідко. Найчастіше поломки пов’язані з неакуратним використанням замку або фурнітури, в деяких випадках може знадобитися заміна личинки замка Mottura. Іншими приводами викликати майстра є:

  1. Знос замкових механізмів. Середній термін служби продукції італійського бренду складає 15-20 років, а при акуратному використанні досягає 30 і більше років. Однак, при найменших ознаках зносу слід звернутися до майстрів нашого центру для усунення неполадок. Наприклад, при появі скрипу, важкого повертання ключа та інших підозрілих явищ.
  2. Механічні поломки. Таке може статися як при спробі злому, так і просто при неакуратному використанні замку. На щастя, завдяки продуманій системі виробів заміна замку Mottura потрібно далеко не завжди – зазвичай досить перекодування або невеликий лагодження пристрою.

Фахівцями нашого сервісу буде якісно проведена установка замків Mottura, а також виконаний надійний ремонт в разі поломки. Наші майстри досконально розбираються у всіх особливостях механізмів даного бренду, тому виконають роботу на вищому рівні.