Заміна замків Mul-t-lock (Мультілок)

Якщо потрібна дійсно надійний захист, тоді установка замку ізраїльської компанії Mul-t-lock стане дійсно правильним рішенням.

Охоронні системи з історією

Наша компанія надає послуги з ремонту, установки та заміні замків різних моделей в місті Київ. Співробітникам компанії також доводиться мати справу з замками «Мультілок». Даний бренд почав своє існування в 1973 році, а основною сферою його діяльності є розробка і випуск охоронних систем.

Сьогодні половина випущеної продукції йде на єкспорт, що доводить якість виробів, розроблених в ізраїльських майстернях. Крім того, за більш ніж 40 років роботи тут запатентовано понад 500 розробок, пов’язаних саме з захистом дверних замков.Під брендом Mul-t-lock працює 10 дочірніх компаній в різних точках світу, а також 25 тисяч сервісних центрів в 100 країнах на всіх континентах .

Популярні моделі Мультілок

Наші співробітники допоможуть професійно встановити Мультілок в Киеві. Насправді, професійні навички і досвід тут дуже важливі, адже не тільки замок забезпечує захист, але також правильна його установка. При покупці споживачі найчастіше звертають увагу на наступні моделі.

  1. Mul-t-lock М265. Четирехнаправленное замикання робить даний замок просто ідеальним засобом від спроб злому з метою незаконного проникнення в приміщення. Сьогодні злом може бути інтелектуальним або ж грубим. В останньому випадку злочинці діють без вигадки, вириваючи двері або ж віджимаючи її від коробки. Але відкриття замка Мультілок в даному випадку неможливо, тому двері надійно захищена як від грубого, так і від інтелектуального злому.
  2. МоделіMul-t-lock m235 / m267 дуже популярні в Україні, хоча з’явилися на вітчизняному ринку порівняно недавно. Це відмінний варіант для офісу, приватного будинку або квартири. Четирехнаправленная модель забезпечує надійний захист від будь-якого виду злому. Фірмовий ключ дає можливість закривати двері єдиним поворотом. Тяги можуть бути від’єднані вже після установки.
  3. Mul-t-lock mpl 214 / mpl 212. Це трехнаправленние моделі, що відрізняються компактністю і високим ступенем захисту. Заміна замків Мультілок в Києві, виконувана нашими співробітниками, пройде дуже швидко, оскільки заміна циліндра може бути проведена на будь-який фірмовий сердечник, випущений за стандартом EuroDIN.

Наші співробітники виконають ремонт замків Мультілок в Киеві максимально стислі терміни. Можливе замовлення термінового виклику.

Можливі причини для ремонту замків Mul-t-lock

Ізраїльська компанія випускає дійсно надійні замкові механізми, які проходять всі випробування і перевірки, перш ніж відправитися на ринок, але слід пам’ятати:

  1. Заміна личинки Mul-t-lock може знадобитися, зважаючи на тривалість експлуатації.
  2. На жаль, досить часто замки ламаються через спроби несанкціонованого проникнення.
  3. Неправильна експлуатація без тривалого належного догляду може призвести до деформування деталей.
  4. Різкий перепад температур або постійна вологість можуть привести до збоїв в роботі механізму.
  5. Іноді необхідність заміни замка досить проста – це втрата ключа. В даному випадку наш співробітник може допомогти відкрити двері без подальшої заміни.

Незалежно від виду поломки, звернення до кваліфікованого фахівця за допомогою – це найкращий варіант дій. Якщо є підозри на поломку: вібрація, скрипи, скрегіт або ключ бовтається в замковій щілині, телефонуйте вже зараз, і наш майстер проведе діагностику, після чого дефект буде виявлено і усунено.