Як вибрати замок для сталевих дверей?

Все частіше пересічні обивателі для вхідних дверей віддають перевагу дверям, створеним на основі стали. Однак який замок для них вибрати? На що в даному випадку звернути пильну увагу? Адже саме від цього залежить стійкість дверної конструкції до спроб проникнення в будинок злодіїв.

Який вибрати замок для вхідних дверей?

В першу чергу експерти рекомендують облаштовувати вхідні двері зі сталі як мінімум парою замків. При цьому вибирати рекомендується версії від різних виробників і в вигляді різних варіантів захисту.

Це стає додатковою гарантією стійкості до зломів. Оскільки зловмисники часто діють за допомогою висвердлювання замка, варто їм ускладнити їм завдання або зовсім не допустити проникнення.

Как защитить замок от высверливания?

Встановити Бронепластини, що складається з особливого складу. Також рекомендується встановити спеціальні ригелі системи. Їх прийнято називати девіатором.

Що ж стосується безпосередньо замку, то варто взяти до уваги його корпус. Він повинен бути виконаний в ідеалі з листової сталі. При цьому параметри матеріалу не повинні бути менше 1,5 мм. Лицьова планка конструкції не може бути менше 2.5 мм. Також варто вибирати ті версії замків, де дана деталь грунтовно приварена до самого корпусу.

Вибір засува для дверного замка

Пильної уваги заслуговує засув. Розмір його вильоту на сталевих дверей в ідеалі прирівнюється до 30-40 мм. Даний фактор дуже важливий, оскільки служить гарантом проти так званого «віджимання». Якісні конструкції доповнюються головками, створеними повністю зі сталі.

Який повинен бути секретний механізм замку?

Дуже важливо при виборі замка для сталевих дверей звернути увагу на його секретний механізм. Як правило, це циліндрові або сувальдниє версії. Не менш важливо враховувати клас стійкості конструкції до злому.

Відповідно, чим він вищий, тим надійнішим вважається замок. Серед різноманітних замків з циліндровими механізмами найміцнішими і максимально стійкими вважаються дискові версії, оснащені кодовою прорізом.

Які замки не варто встановлювати?

Що стосується вельми поширених сувальдних замків, то їх використання рекомендується уникати. Чому? Їх украй просто відкрити квартирним хакерам.