Рейтинг дверних замків: замки, які люблять злодії

«Улюбленими» для злодіїв замками є механізми, на розтин яких не буде потрібно багато часу. Сьогодні на противагу «ведмежатникам» з’явилася офіційна професія – локсмайстер. На жаль, кожен фахівець по замках в своїй практиці зустрічає безтурботних господарів, які вважають, що найнадійніші дверні замки не допоможуть від зломщика або ж в квартирі / будинку просто нічого красти. Насправді обидва твердження вкрай далекі від істинності: злодій завжди знайде, що вкрасти, і існують замки, на розтин яких потрібно занадто багато часу.

Чим загрожує безпечність?

Важко повірити, але 90% дверних замків в столиці України не відповідають стандартам захисту і є бюджетними. Замкові механізми не мають захисту і надають власнику житла швидше психологічну, а не фактичну безопасность. Важливо пам’ятати, що злодій залізе не в багату квартиру, а в ту, яку легше розкрити.

У будь-який, навіть найбіднішій квартирі є що вкрасти. Факт проникнення для господарів може коштувати не лише матеріальних цінностей, але також стане величезним стрессом.Взлом квартирних замків може виявитися невиправдано довгим для злодія, і він відмовиться від спроби попадання в квартиру.

Найбільш ненадійні дверні замки 2020 року

На ринку досить багато якісних замків, які можуть забезпечити надійний захист від проникнення. Проте, будь-який практикуючий локсмайстер Києва з упевненістю скаже, що 90% замків, встановлених у киян, можна зламати за лічені хвилини.

Нижче представлений список того, що не потрібно ставити на нові двері або вкрай бажано замінити на старой.Конечно, в 2020 році становитиме рейтинг циліндрів для замків можна тільки зі знаком «мінус», якщо мова йде про відсутність надійної броненакладки для захисту серцевини. Подібний замок будь-який злодій розкриє за кілька секунд. І це найгірше, що можна придумати для дверей. Циліндричні замки без бронезахисту зламуються десятками. На жаль, багато господарів замислюються про необхідність посилення безпеки тільки після пронікновенія.

Важлива інформація! Циліндричний замок може забезпечити захист за умови правильної установки і наявності захисного протектора. Додатково рекомендується посилити двері металевим листом. При покупці варто звернути увагу на наступні моделі:

  1. Французький VACHETTE RADIAL.
  2. Швейцарскій KESO.
  3. Австрійскій EVVA MCS.
  4. Ізраільскій Mul-T-Lock CLIQ.
  5. Немецкій ZEISS IKON.

Друге місце з кінця заслужено займають хрестоподібні замки. Якщо ключ до вашого замку має схожість з хрестоподібної викруткою, варто добре задуматися про необхідність заміни, адже злодієві знадобиться не більше 40 секунд для його розкриття. Що поставити замість нього? В даному випадку рейтинг замків може бути представлений недорогими сувальдними замками. Наприклад, Моттура, Гардіан або САМ. Як альтернатива з більш дорогих варіантів підійде циліндровий замок з виразний броненакладкой, що має захист від вибіванія.

Сьогодні можна зустріти напівавтоматичні дискові замки. Саме вони замикають «лідерів» даного імпровізованого топа. Класичний представник дискових замків – це модель ШО-25. Винайдені вони в 80-х роках минулого століття, і механізм катастрофічно застарів. В якості альтернативи підійде виразний замок Апекс 14 серіі.

Попередньо можна відзначити, що сьогодні немає замків, які неможливо було б розкрити. Але злодій розраховує доцільність роботи. Якщо для злому потрібно багато часу або доведеться шуміти, він відмовиться від затії через високого ризику привернути увагу.

Сувальдні «сейфові» замки

Ще на початку 2000-х років це були кращі дверні замки, з якими злодії вважали за краще не зв’язуватися. Але сьогодні вони не відповідають стандартам захисту, а зломщики навчилися з ними «працювати».
Класичний приклад застарілого сувальдного замку – це модель «Клас». Солідний вид і значний розмір, великий замок і вселяють довіру масивні засуви. Але на практиці розкрити його можна кількома відмичками, витративши пару хвилин. Як альтернатива йому підійде Гардіан 32. 11 з броненакладкой Rostex.
Важлива інформація! Список можна продовжувати досить довго. Але не варто думати, що дорогий якісний замок, поставлений самостійно – це гарантія захисту. Не варто економити на майстрах, адже будь-яка помилка в установці – це шанс зломщикові.

Кращі дверні замки 2020 року

Звичайно, рейтинг дверних замків 2020 очолюватимуть виробники зі світовим ім’ям, вже згадувані вище по тексту – це Mul-T-Lock і CISA, ABLOY і Гардіан. Кожен з них має ряд плюсів і мінусів. Даючи резюме, можна сказати наступне:

  1. Якщо важлива висока захист від злому, варто звернути увагу на Mul-T-Lock.
  2. У співвідношенні ціни і якості лідирує Kale Kilit.
  3. Любителі інноваційних технологій можуть розглянути моделі від компанії Cisa.
  4. Одним із самих практичних варіантів буде Mottura.
  5. Найдовговічнішими механізмами з хорошим захистом є вироби компаній Гардіан.

Крім цього, існують інші варіанти: Titan може похвалитися кращим секретом, а Ельбор – надійністю і доступними цінами. Найдешевшими, але при цьому досить якісними вважаються механізми APECS.

Як вибрати новий замок?

При появі бажання замінити старий замок на більш надійну модель потрібно пам’ятати про відповідність вже існуючих посадочних розмірів і можливості переробки без псування самих дверей.

Найкраще звернутися до фахівця, який не тільки порадить найкращий варіант, але також врахує додаткові фактори, серед яких напряму відкриття дверей, матеріал, з якої вона виготовлена. Важливу роль відіграють конструкційні особливості.

Якщо власник квартири при виборі нового замка часто дивиться тільки на ціну, то фахівець звертає увагу також на додатковий захист і «секрети», адже все це допоможе не тільки захистити саме приміщення від проникнення, але і вимагає знань при правильній установці.