Як убезпечити квартиру перед відпусткою

Поки ви берете заслужену відпустку, є ті, хто в цей час працює. Більш того – вони спеціально для вас складають свій розклад, але так, щоб ви не зустрілися. Це грабіжники, які збирають «урожай» під час свят. Ніщо так не заохочує злочинців, як знання того, що ваша квартира або будинок порожні.

Грабіжники шукають будь-які прикмети: поштову скриньку, забиту листами, закриті вікна, темна квартира ввечері. Деякий час вони спостерігають, а потім починають працювати…

Звідки взявся грабіжник?

Дані поліції свідчать, що грабіжники найчастіше проникають в квартири через двері. Людина, яка лізе через вікно або балкон, привертає увагу перехожих. Швидко і безшумно відкриваються двері – ідеальний спосіб дістатися до чужого майна. Також найкращий спосіб винести їхнє майно через двері.

Часто жителі закритих будинків думають, що домофони, дистанційне керування воротами або охоронець біля воріт роблять свою справу. Тим часом це часто присипляє їхню пильність. В’їзд в таке житло не представляє ніяких проблем. Ви можете назвати себе ким завгодно: листоношею, кур’єром, газівником. Часто ми пускаємо в під’їзд рознощиків листівок. Хто знає, чи залишать вони листівки або заберуть цінні речі сусіда поверхом нижче.

Як захистити свою квартиру від крадіжки під час відпустки?

Дружіть з сусідами

Надійний сусід – справжній скарб. Варто мати кого-небудь, кому можна довірити ключі від квартири під час поїздки і попросити доглянути за залишеним майном. Така людина дістане посилки з ящика, відкриє вікно в квартирі, а ввечері включить світло. Тоді квартира не буде виглядати порожній, і грабіжники викреслять її з спіска.

Дні бабусь-ФБР, які проводили дні у вікна і тому знали все про всіх, пройшли. Перевага цієї цікавості полягала в тому, що на кожного незнайомця відразу звертали увагу і уважно спостерігали. Варто звернути увагу на квартири сусідів, особливо в їх відсутність, на людей, що стоять біля їхніх дверей, а також на шуми і незвичайні звуки, які виходять зі сходів. Хто-небудь їде або грабіжники просто вивозять його речі?

Як можна краще забезпечте свою квартиру і будинок

Двері із захистом від злому сьогодні є стандартом. Також варто вкластися в додатковий хороший замок. На першому поверсі добре встановити протизламні рулонні штори на вікнах і балконних дверях. Але одні двері і жалюзі не впораються …

Слідкуйте за своїми ключами! Не залишайте їх під килимком, змусьте дитини завжди звертатися з ними акуратно і негайно повідомляти, якщо він їх потеряет.Стоіт встановити домофон і освітлювальні прилади. Ділянка під приватний будинок бажано обгородити суцільним, але прозорим парканом, купити собаку, обладнати освітлення у дворі.

Передбачливість

Пам’ятайте, що навіть сім замків не гарантують збереження грошей і цінностей у вашому домі. Грабіжники швидко пограбують ваші секретні шафки. Вони знають, де їх шукати. Найбезпечніше зберігати готівку, цінні папери і спадкові коштовності в банке.

Варто записати серійні номери ваших пристроїв (телевізор, фотоапарат, велосипед і т. Д.). Ті, у яких немає цифр, добре помітити своїми ініціалами або, наприклад, номером телефону або іншою комбінацією цифр. У разі крадіжки або втрати можна буде довести, що вони належать вам.

Не хваліться тим, що у вас є. Ваші цінності, представлені в FB або Instagram, можуть привернути увагу зломщиків. А відстежувати конкретної людини в реальному житті сьогодні – це дитяча гра.

Застрахувати квартиру від крадіжки

Страхування від крадіжки вашої квартири або будинку – гарантія того, що ви отримаєте компенсацію за втрачені речі при крадіжках зі зломом. Застрахуйте з розумом: не тільки стіни, але і всі свої речі і імущество.

Пам’ятайте, що гарний поліс повинен включати:

  1. Форс-мажорні події, такі, як пожежа, блискавка, ураган, землетрус, зсуви, повінь. Ви також можете застрахувати свою квартиру від короткого замикання, вандалізму і витоку води через збій системи.
  2. Крадіжка зі зломом і грабунком – захист від грабежу може охоплювати як нерухомість, так і домашнє рухоме майно, а також предмети побуту поза місцем страхування.
  3. Особиста відповідальність – вона виявляється неоціненною, коли ми затоплює квартиру поверхом нижче або наша дитина розбиває скло у вікні сусіда.
  4. Ремонт – дрібні поломки в будинку трапляються часто. Зламана пральна машина, збій електрики або комп’ютера, бите скло – дрібниця, але дуже неприємна. Коли у нас є допомога страхової компанії, ми дзвонимо на гарячу лінію, і страховик підбирає професіонала, який про все подбає.

Вартість страховки квартири дійсно невелика з урахуванням можливих збитків: річний поліс обходиться дешевше, ніж заміна замку.

При покупці поліса уважно ознайомтеся з обмеженнями відповідальності страховика. Зазвичай страховикам потрібні спеціальні заходи захисту від крадіжок (наприклад, захисні двері, надійні замки і т. Д.), І про них варто знати, щоб по можливості розширити обсяг захисту.