Засувка для вхідних дверей

Засувка великою популярністю користується в тамбурних дверях де багато користувачів і не всі хочуть вставляти ключ і закривати за собою двері. І як правило в багатьох випадках двері залишаються відкритими, і довести хто не закрив досить складно через це і грабежі, та й тиняется по поверху незрозуміло хто. А при клямці двері штовхнув вона і закрилася. Ключі на зв’язці від квартири завжди в кишені значить назад потрапиш.

Дуже зручно і завжди в 100% двері зачиняються тому-що особливих зусиль людина не витрачає. У комплектацію входить циліндровий механізм (сердечник), так що міняти серцевину з ключами можна в будь-який момент самостійно без послуги мастеров.

Часто засувку замовляють в офіси, де двері завжди повинна бути закрита і досить не зручно весь час відкривати або закривати замок ключами. Рідко але засувку замовляють і в квартири. Але тут на любителя. Що людині подобатися або до чого він звик то і робить. Я вважаю це правильно, якщо подобатися, якщо так Вам комфортніше жити значить треба робити.

Для більш детального ознайомлення рекомендую переглянути відео.