Ремонт замків Київ

У кожній житловій квартирі, в кожному офісі або складському приміщенні обов’язково знайдеться, як мінімум, одні двері з замикаючим механізмом. Часто механічний пристрій виходить з ладу, приводячи до ряду технічних труднощів. Я спеціалізуюся на таких проблемах і знаю, як допомогти клієнту навіть в самій патової сітуаціі.Готовий виправити поломку будь-якої складності і надати професійну консультацію кожному клієнту.

Ремонт замків (Київ): на варті вашої безпеки

Багато хто з нас стикався з проблемою несправності дверного замка – пристрій починає скрипіти, заїдати – порушується його звичний характер роботи. Для того щоб закрити або відкрити двері доводиться прилаштовувати багато зусиль. Експлуатація такого пристрою може принести за собою колосальні збитки і ризики. Однак не поспішайте міняти замок! Відновити працездатність механізму можна шляхом його професійного ремонту.

Досвідчені фахівці не рекомендують проводити ремонт замка дверей самостійно. Такі експерименти чреваті негативними наслідками. Майстер без спеціалізованої підготовки може суттєво порушити цілісність дверного полотна. Демонтаж дефектної деталі часто призводить до поломок сусідніх, справних витратних матеріалів. Часто після таких експериментів замок вже не піддається ремонту і його необхідно терміново демонтувати для подальшої установки нового пристрою. Ось чому важливо звертатися до професійних  бригад по ремонту та монтажу замкових механізмів.

Маючи величезний досвід роботи допоможу виявити точну причину поломки і зроблю професійну допомогу в усуненні механічної несправності.

Ремонт дверних замків всіх видів

Я виконую ремонт замків наступних категорій: квартирні і гаражні замки, міжкімнатні замки і замки вхідних дверей. Проводиться ремонт серцевини замка та його личинки.

Своєчасний ремонт пристрою гарантує не тільки зручність його експлуатації, а й дотримання всіх норм безпеки. При порушеннях роботи запираючого механізму двері можуть без зусиль бути зламана зловмисниками. Не піддавайте ризику своє майно – звертайтеся до професійних фахівців за компетентної допомогою!

Причин поломки замка може бути безліч: це і неякісна збірка комплектуючих деталей механізму і неправильний монтаж дверного полотна. Причиною несправності також може бути порушення правил експлуатації, вандалізм або природне закінчення строку використання замкового пристрою. Крім цього, замок може вийти з ладу якщо його використовували в умовах підвищеної вологості, а можливо, ви стали жертвою невдалих спроб злому квартири. Ці та інші причини можуть привести до передчасного зносу комплектуючих частин пристрою.

Майстер по ремонту дверних замків: допомога кваліфікованої команди

Моя місія націлена на продуктивну співпрацю з кожним клієнтом, тому я готовий запропонувати вам спеціалізовані ремонтні послуги за доступною ціною.

Ремонт замків в Києві (цілодобово) проводиться за перелічені нижче районам:

 • Борщагівка;
 • Лук’янівка;
 • Лівий берег;
 • Оболонь;
 • Позняки;
 • Солом’янський район;
 • Троєщина.

Багаторічний досвід практичної роботи дозволяє мені сміливо заявляти про високу компетенції. Я володію всіма необхідними навичками і готовий виконати роботу будь-якої складності.

Роботи по ремонту та монтажу замкового обладнання виробляються в суворій відповідності з основними технічними вимогами і стандартами якості. Провожу  ремонт замків будь-якої складності із застосуванням високоякісного витратного матеріалу і професійних інструментів. Специфіка роботи зумовлює рівень відповідальності, покладеної на фахівців даного профілю. І я готовий виправдати надану мені довіру.

Професійний підхід надання допомоги по діагностиці та ремонту замків наступних типів:

 • сувальдні;
 • накладні;
 • врізні;
 • циліндрові.

Мною проводиться ремонт замків китайських, металевих, залізних і сталевих дверей.

Своєчасно звертайтеся до професійних механіків за допомогою.

Ремонт замків: ціна, строки та інші нюанси

Моя компанія цілодобово приймає попередні заявки від десятків клієнтів. Крім цього, ви можете замовити і терміновий ремонт дверних замків (Київ). Кваліфікована допомога не змусить себе довго чекати – своєчасно прибуду на виклик для комплексної діагностики поломки. Виявивши першопричину несправності, заміняю дефектну деталь оригінальної одиницею.

Професійно проводитися ремонт замків наступних виробників:

 • Ельбор;
 • Cisa;
 • Abloy;
 • Kale;
 • Мультілок;
 • і багатьох інших.

Я знаю, як відновити експлуатаційні функції будь-якої моделі замкового пристрою: як вітчизняної, так і зарубіжної. Кваліфікована підготовка дозволяє говорити про винятковий  рівень сервісу. Працюю швидко і злагоджено. Не залишаю після себе сміття, не заважаю сусідам і працюю з ювелірною точністю – ніякої деформації дверного полотна, ніяких відколів і подряпин в процесі ремонту.

Вартість ремонту дверних замків в Києві залежить від моделі пристрою і характеру його поломки. Я пропоную кожному клієнтові систему індивідуального розрахунку вартості послуги. Всі замки в наявності і під замовлення з гарантією. Попередню ціну можна дізнатися, зв’язавшись зі мною по телефону. Зробити це можна онлайн або з будь-якого із запропонованих номерів. Професійно надам всю необхідну інформацію яка вас цікавить.

ПлохоТак себеНормальноХорошоОтлично! (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Loading...