Сувальдній замок (МЕТЕЛИК)

Сувальдний замок, досить надійний і довговічний механізм.Довгий час такі замки вважалися найбільш важко-відкриваемі. Щоб відкрити сувальдний замок, потрібні були досить серйозні навички, та інструмент який виготовлявся індивідуально і навчитися цьому “ремеслу” було не так-то й просто.

На сьогоднішній час (а це 2018 рік місто Київ) є фірми які відкрито запрошують на професійне навчання по відкриттю сувальдних та циліндрових замків і торгують всіма видами вімичок.Такі набори відмичок можна замовити з Китаю, дешевше буде. Знайти навчання не складає труднощів, в інтернеті в відкриту йде реклама.

Позиціонують вони це тим що хочуть розвинути мережу аварійної служби в Київі.Але ніхто не забороняє Вам під якимось приводом пройти проф. навчання накупити найпопулярніших відмичок (різноманітність моделей замків у людей не так вже й велика і злодії про це добре знають) і ходити по квартирах грабувати.

До чого я все це пишу

Зараз (я маю на увазі Київ і міста в 30-ти кілометровій зоні) збільшилися взломи замків (в чисту) без пошкоджень. І мова йде вже про ті замки які (за станом з 2003 року)

відкривалися шляхом ламання, викручування, розрізання і т.д.А це було шумно, важко і не завжди вистачало у них часу, або замки намертво клинили що врятувало багато квартир, але найчастіше дрібні злодюжки на такі замки не звертали увагу.

Підсумок

При виборі сувальдного замка уважно вивчайте інформацію (в інтернеті її дуже багато), замок по можливості (Я розумію у кожного свій бюджет) ставте надійний.Консультуйтесь з майстрами а не з продавцями замків, останнім потрібно просто продати з більшою вигодою.

І пам’ятайте що замок на Ваших дверях повинен обов’язково бути надійним.Відкрити такий замок вартий гарніх навичок, дорогого інструменту і тривалого, спокійного часу на відкриття. А в умовах шухера увесь поетапний захист сувальдного замка, починаючи від помилкових пазів на сувальдах і захисту стійки хвостовика від пересвердлювання, закінчуючи захистом від самоімпресіі, відсічними сувальдами і поворотними втулками грають тільки Вам на руку.

Рекомендую переглянути відео “Що таке сувальдний замок і яка між ними різниця.

ПлохоТак себеНормальноХорошоОтлично! (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Наша компания обслуживает

Авиагородок, Академгородок, Беличи, Байково, Березняки, Батыева Гора , Берестово, Бортничи, Борщаговка, Быковня, Вита, Ветряные Горы, Троещина, Виноградарь, Воскресенка, Галаганы, Голосеев, Гидропарк, ДВРЗ, Выдубичи, Вышгородский массив, Грушки, Дарница, ДВC, Демиевка, Левобережный массив, Лесной массив, Липки, Дорогожичи, Забайковье, Зверинец, Клов, Казённые Дачи, Караваевы Дачи, Китаево, Комсомольский массив, Корчеватое, Куренёвка, Кучмин Яр, Лукьяновка, Лысая Гора, Минский массив, Микрорайон им. Дзержинского, Михайловская Борщаговка, Мышеловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижняя Теличка, Старая Дарница, Новая Дарница, Новобеличи, Оболонь, Осокорки, Отрадный, Синеозёрный, Совки, Паньковщина, Пирогов, Печерск, Подол, Приорка, Радужный, Русановка, Самбурки, Пуща-Водица, Рембаза, Сапёрная Слободка, Святошино, Соломенка, Соцгород, Церковщина, Чоколовка, Ширма, Южная Борщаговка, , Сырец, Татарка, Теремки, Труханов остров, Феофания, Цимбалов Яр, Шулявка.

Бровары, Ворзель, Борисполь, Буча, Боярка, Васильков, Хотяновка, Ирпень, Хотов, Лютеж, Конча-Заспа, Вишневое, Глеваха, Вышгород, Коцюбинское, Обухов, Козин, Жорновка, Пуща-Водица, Ялынка, Новые Петровцы, Сосница, Шпитьки, Старые Петровцы, Дударков, Гореничи, Кийлов, Стоянка, Белогородка, Зазимье, Подгорцы, Погребы, Рожны, Княжичи, Николаевка, Новосёлки, Ходосовка, Калиновка, Гостомель, Новоселки, Салтановка, Фастов, Кагарлык, Яготин, Счастливое, Требухов, Гнедин, Вишеньки, Вороньков, Переяслав-Хмельницкий, Крушинка, Пуховка, Летки, Иванков, Украинка, Дымер, Ржищев, Круглик, Боровая, Чабаны, Белая Церковь, Мироновка, Жашкив, Сквира, Тетиев, Узин, Березань, Богуслав, Мотовиловка, Барышевка, Славутич Осещина, Горенка.

Голосеевський, Деснянский. Святошинский, Соломенский, Оболонский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Подольский, Печерский.