Сувальдній замок (МЕТЕЛИК)

Сувальдний замок, досить надійний і довговічний механізм.Довгий час такі замки вважалися найбільш важко-відкриваемі. Щоб відкрити сувальдний замок, потрібні були досить серйозні навички, та інструмент який виготовлявся індивідуально і навчитися цьому “ремеслу” було не так-то й просто.

На сьогоднішній час (а це 2018 рік місто Київ) є фірми які відкрито запрошують на професійне навчання по відкриттю сувальдних та циліндрових замків і торгують всіма видами вімичок.Такі набори відмичок можна замовити з Китаю, дешевше буде. Знайти навчання не складає труднощів, в інтернеті в відкриту йде реклама.

Позиціонують вони це тим що хочуть розвинути мережу аварійної служби в Київі.Але ніхто не забороняє Вам під якимось приводом пройти проф. навчання накупити найпопулярніших відмичок (різноманітність моделей замків у людей не так вже й велика і злодії про це добре знають) і ходити по квартирах грабувати.

До чого я все це пишу

Зараз (я маю на увазі Київ і міста в 30-ти кілометровій зоні) збільшилися взломи замків (в чисту) без пошкоджень. І мова йде вже про ті замки які (за станом з 2003 року)

відкривалися шляхом ламання, викручування, розрізання і т.д.А це було шумно, важко і не завжди вистачало у них часу, або замки намертво клинили що врятувало багато квартир, але найчастіше дрібні злодюжки на такі замки не звертали увагу.

Підсумок

При виборі сувальдного замка уважно вивчайте інформацію (в інтернеті її дуже багато), замок по можливості (Я розумію у кожного свій бюджет) ставте надійний.Консультуйтесь з майстрами а не з продавцями замків, останнім потрібно просто продати з більшою вигодою.

І пам’ятайте що замок на Ваших дверях повинен обов’язково бути надійним.Відкрити такий замок вартий гарніх навичок, дорогого інструменту і тривалого, спокійного часу на відкриття. А в умовах шухера увесь поетапний захист сувальдного замка, починаючи від помилкових пазів на сувальдах і захисту стійки хвостовика від пересвердлювання, закінчуючи захистом від самоімпресіі, відсічними сувальдами і поворотними втулками грають тільки Вам на руку.

Рекомендую переглянути відео “Що таке сувальдний замок і яка між ними різниця.

ПлохоТак себеНормальноХорошоОтлично! (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Loading...