Встановлення замків

Дверний замок виконує важливу захисну функцію. Пристрій гарантує безпеку житлового, офісного або складського приміщення, захищає майно від проникнення небожених  гостей, запобігає ризику крадіжок.

Встановлення замків в Києві – одна з найпопулярніших послуг в сфері побутового обслуговування. Монтаж механічного пристрою – це тривала і відповідальна процедура, яка вимагає особливого рівня підготовки фахівця. Віддавайте перевагу тільки перевіреним майстрам!

Встановлення замків (Київ): робота для справжніх професіоналів

Зносостійкість дверного замка безпосередньо залежить від навантажень, які відчувають на собі деталі пристрою. Якщо засув почав заїдати й скрипіти, а ключ перестав вільно провертатися в замковій щілині – це перша ознака того, що робота механізму дала збій. Часто проблеми можна вирішити шляхом простої заміни дефектних деталей.

Проведення процедури краще довірити компетентним фахівцям і не намагатися самостійно вирішити проблему. У більшості випадків така самодіяльність закінчується плачевно і призводить до більш серйозних поломок. Фахівці допоможуть своєчасно діагностувати причину несправності і оперативно її усунути.

Трапляється і так, що дверний замок не підлягає ремонту. Часто це буває при природному зносі комплектуючих деталей механізму або при навмисному порушенні цілісності пристрою (вандалізм або навмисний злом). В такому випадку непридатний пристрій необхідно демонтувати для подальшого встановлення  замка на вхідні двері.

Встановлення  замків: терміново вирішимо будь-яку проблему

Монтаж дверного замка – це трудомістка процедура, яка вимагає від фахівця високого рівня професійної підготовки. Гідний досвід практичної діяльності дозволяє мені виконувати оперативне встановлення  замків в двері (ціна послуги розраховується в індивідуальному порядку для кожного клієнта) в наступних районах столиці:

 • Борщагівка;
 • Лівий берег;
 • Лук’янівка;
 • Оболонь;
 • Позняки;
 • Солом’янський район;
 • Троєщина.

Процедура проводиться відповідно до основних технічних стандартів якості і повністю задовольняє потреби клієнта. Я регулярно підвищую кваліфікаційний рівень професійної підготовки і наслідую кращі напрацювання зарубіжних колег.

Монтаж замкового пристрою проводиться із застосуванням високоякісних інструментів і оригінальних витратних деталей. А заміна окремих дефектних елементів здійснюється відповідно до приписів конкретного виробника замкового механізму.

Професійно проводиться встановлення замків наступних видів:

 1. Сувальдний. Класичний приклад дверного замка, що володіє високими експлуатаційними характеристиками, такими, наприклад, як міцна зносостійкість .
 2. Накладний. Механізм широко використовується для експлуатації дерев’яних дверей.
 3. Врізний. Прекрасний варіант замку в поєднанні з металевим дверним полотном. Завдяки прихованої установки механізм відповідає всім стандартам безпеки і становить серйозну перешкоду для злодюжок.
 4. Циліндровий. Механізм користується широкою популярністю серед громадян завдяки своїм високим захисним характеристикам – до багатьох циліндрових замків практично неможливо підібрати відмичку.

В ході діагностики дверного полотна рекомендуеться вам найбільш оптимальні варіанти замкового пристрою, які будуть відповідати технічним характеристикам приміщення і побажань клієнта.

Встановлення замка: ціна на будь-який гаманець

Я готовий надати клієнту можливість попередньої оцінки вартості монтажних робіт. Ціна послуги залежить від складності її виконання: технічних характеристик дверного полотна і фірми-виробника замкового механізму.

Кваліфіковано проводиться установка замків наступних фірм:

 • Ельбор;
 • Cisa;
 • Abloy;
 • Kale;
 • Мультілок;
 • та інших.

Вибір виробника замкового пристрою зумовлений індивідуальними побажаннями замовника і технічними особливостями дверного полотна. Традиційно найкращою прийнято вважати європейську продукцію, яка, разом з цим, відрізняється високою собівартістю. Тим, хто бажає придбати бюджетний варіант, рекомендую звернути увагу на такі країни-виробники як Росія, Туреччина і якісний контрольований Китай. Якість продукції даних держав не поступається європейському, а ось цінова політика набагато більш демократична.

Здебільшого, спеціалізований ринок наповнений китайськими дверними замками, серед яких, на думку досвідчених майстрів, теж можна вибрати якісні моделі в різних цінових категоріях.

Термінове встановлення дверних замків: ціна підкріплена якістю

Мною принимаються заявки як на попередні, так і на термінові виклики. Я здійснюю комплексну діагностику дверного полотна, консультую клієнта і пропоную йому найбільш вдалі шляхи вирішення проблеми. Процедура монтажу проводиться оперативно. Замовник має можливість вносити корективи відповідно до індивідуальних побажань.

Професійно здійснюю встановлення  замків в китайські, залізні, металеві та сталеві двері. Кожен вид дверного полотна вимагає особливого підходу до організації робочого процесу.

Завдяки гідного досвіду практичної діяльності я виконую встановлення  замків вхідних, міжкімнатних, квартирних та гаражних дверей. Виробляю точкову заміну серцевини і личинки замка.

Для отримання комплексної консультації з вашого питання досить просто зв’язатися зі мною за вказаними контактами – і я відповім на всі ваші запитання в телефонному режимі.

ПлохоТак себеНормальноХорошоОтлично! (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Loading...