Дверна Заскочка

Заскочка великою популярністю користуєтеся в тамбурних дверях де багато користувачів і не всі хочуть вставляти ключ і закривати за собою двері. І як правило в багатьох випадках двері залишаються відкритими, і довести хто не закрив досить складно через це і проникнення злодіїв, та й шлиндаеться по поверху незрозуміло хто.

А при заскочці на дверях, штовхнув вона і закрилась. Ключі на зв’язці від квартири завжди в кишені отже назад потрапиш.

Дуже зручно і завжди в 100% двері закриваються тому-що особливих зусиль людина не витрачає.

В комплектацію входить циліндровий механізм (серцевина), так що міняти серцевину з ключами можна в будь-який момент самостійно без послуги майстрів.

Часто заскочку замовляють в офіси, де двері завжди повинні бути закриті і досить не зручно весь час відкривати або закривати замок ключами.

Рідко але заскочку замовляють і в квартири. Але тут як кому подобається.Що людині до вподоби,або до чого він звик те й робить. Я вважаю вірне рішення це якщо подобається,якщо так Вам комфортніше жити отже так і робіть.

Для більш детального ознайомлення рекомендую переглянути відео.

(Відео заскочка)(Відео Установка заскочки)

Але найважливіше в тому, що якщо ви відчуваєте себе в більшій безпеці, то обов’язково встановлюйте задвижку, тому що моральний спокій і міцний сон набагато важливіше.

 

Але не можна забувати і про інший бік медалі. Якщо ваші літні батьки живуть одні і просять встановити засувку, постарайтеся їх відговорити, не дай бог щось трапиться – до засувки дістатися набагато важче, ніж просто відкрити або зламати замок. Це техніка безпеки і про неї забувати ніколи не варто.


ПлохоТак себеНормальноХорошоОтлично! (Поки оцінок немає)
Loading...